Auktion | Fåtölj Jetson design Bruno Mathsson | Stockholms Auktionsverk Online | 575165
Auktion | Bruno Mathsson ''Jetson'' fåtölj | Stockholms Auktionsverk Online | 616618
BRUNO MATHSSON, fåtölj "Jetson", DUX. - Bukowskis
Auktion | Bruno Mathsson Jetson fåtölj | Stockholms Auktionsverk Online | 663509
BRUNO MATHSSON, fåtölj med fotpall, "Jetson", DUX, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
Bruno Mathsson, Jetson. Fåtölj Denna auktion är annullerad - se nu vara #1538341 | Lauritz.com
Auktion | Bruno Mathsson fåtölj Jetson | Stockholms Auktionsverk Online | 526273
Fåtölj, Bruno Mathsson (1907-1988), Jetson, Dux. Stomme av kromad metall, sits av kanvas med läderklädsel, bruksslitage. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -