Home

Nyers Békés Örület kajak kenu világliga szeged Minimális egyezmény látogatás

Gratulálunk Magyarország! Szegedi kajak-kenu VB éremtáblázata 2019!  Magyarország női kajaknégyese aranyérmes 500 méteren! Aranyat nyertek a  portugáliai kajak-kenu világbajnokság döntőn: Kozák Danuta arany kajak 500  m-en; Kárász Anna – Kozák Danuta arany
Gratulálunk Magyarország! Szegedi kajak-kenu VB éremtáblázata 2019! Magyarország női kajaknégyese aranyérmes 500 méteren! Aranyat nyertek a portugáliai kajak-kenu világbajnokság döntőn: Kozák Danuta arany kajak 500 m-en; Kárász Anna – Kozák Danuta arany

A szegedi vb atmoszférája még a szurkolókat is motiválhatja” | Kajak-Kenu  Sport
A szegedi vb atmoszférája még a szurkolókat is motiválhatja” | Kajak-Kenu Sport

Indul a kajak-kenu VB, hét szegedi is kint van, Kopasz Bálint ha hazaér,  lemegy a SZIN-re – Szegedi hírek | Szeged365
Indul a kajak-kenu VB, hét szegedi is kint van, Kopasz Bálint ha hazaér, lemegy a SZIN-re – Szegedi hírek | Szeged365

kajak-kenu - Címkék - Szeged.hu

Szenzációs győzelem! - Az olimpiai bajnok legyőzésével döntős a magyar női  vízilabda-válogatott - Eurosport
Szenzációs győzelem! - Az olimpiai bajnok legyőzésével döntős a magyar női vízilabda-válogatott - Eurosport

A magyarok tizenhat érmet nyertek az ifjúsági és U23-as kajak-kenu  világbajnokságon
A magyarok tizenhat érmet nyertek az ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokságon

Kuruc.info - Három aranyat, egy ezüstöt, egy bronzot hoztak a kajak-kenu  Európa-bajnokság 500 méteres döntői
Kuruc.info - Három aranyat, egy ezüstöt, egy bronzot hoztak a kajak-kenu Európa-bajnokság 500 méteres döntői

A szegedi pálya szintet lép a kajak-kenu világbajnokságra

Kajak-kenu vb: Kopasz és Csipes világbajnok! | Szeged Ma

Végleges a magyar keret a kajak-kenu Eb-re, Kozák négy számban indul | M4  Sport
Végleges a magyar keret a kajak-kenu Eb-re, Kozák négy számban indul | M4 Sport

Kajak-kenu világbajnokság 2019, Szeged | CsodalatosMagyarorszag.hu

Kajak-kenu-Világbajnokság

Kajak-kenu: már 57 ország nevezett a szegedi világkupaversenyre - N

Nagyszerű hírt kapott a szegedi kajak-kenu vb | 24.hu

Kajak-kenu Eb: remek magyar kezdés 500 méteren - NSO

Péntektől újra Szeged a világ közepe: kajak-kenu VB-válogató lesz a  Maty-éren – Szegedi hírek | Szeged365
Péntektől újra Szeged a világ közepe: kajak-kenu VB-válogató lesz a Maty-éren – Szegedi hírek | Szeged365

Kajak-kenu VB: negyedikként ért célba Nádas Bencéék kvartettje és Balogh  Gergely is, mindannyian a B döntőbe kvalifikálták magukat – Szegedi hírek |  Szeged365
Kajak-kenu VB: negyedikként ért célba Nádas Bencéék kvartettje és Balogh Gergely is, mindannyian a B döntőbe kvalifikálták magukat – Szegedi hírek | Szeged365

Kajak-kenu: 2027-ben multiszakág-világbajnokságnak adna otthont Szeged –  Szegedi hírek | Szeged365
Kajak-kenu: 2027-ben multiszakág-világbajnokságnak adna otthont Szeged – Szegedi hírek | Szeged365