Home

repülőtér fizikailag Kormányrendelet nagy zsolt kajak egység elv meghallgatás

Két arany, hét érem a szombati mérleg a kajak-kenu világbajnokságon -  Eurosport
Két arany, hét érem a szombati mérleg a kajak-kenu világbajnokságon - Eurosport

PAFC: Nagy Zsolt nem búsul, hogy kimaradt az Eb-keretből - NSO

Szeged.hu - Tizenegy szegediért szurkolhatunk a szerdán rajtoló ifjúsági és  U23-as kajak-kenu vb-n
Szeged.hu - Tizenegy szegediért szurkolhatunk a szerdán rajtoló ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb-n

NL: Nagy Zsolt a kamerák előtt könnyezte meg a gólját - NSO

Pokolból a mennybe: bűnbakból lett focihős a németek ellen gólt vágó Nagy  Zsolt - Sportal.hu
Pokolból a mennybe: bűnbakból lett focihős a németek ellen gólt vágó Nagy Zsolt - Sportal.hu

Képekben a kajak-kenu világbajnokság első két napja | M4 Sport

Már megint a magyarok az éremtábla élén a kajak-kenu világbajnokságon - 18  éremmel, hat arannyal, nyolc ezüsttel és négy bronzzal zártak a mieink |  Mandiner
Már megint a magyarok az éremtábla élén a kajak-kenu világbajnokságon - 18 éremmel, hat arannyal, nyolc ezüsttel és négy bronzzal zártak a mieink | Mandiner

Sztárparádé és rekordlétszám a Balaton-átevezésen | Kajak-Kenu Sport

Kajak-kenu: négy magyar aranyéremmel kezdődött a maratoni világbajnokság! -  SportFaktor
Kajak-kenu: négy magyar aranyéremmel kezdődött a maratoni világbajnokság! - SportFaktor

Magyar Kajak-Kenu Szövetség - Pupp Noémi hatalmas versenyben, csupán 0,033  másodperccel maradt le a győztes német Hake mögött K1 1000 méteren, így  ezüstérmes lett az U23-asok között a világbajnokságon. A férfiak ugyanezen
Magyar Kajak-Kenu Szövetség - Pupp Noémi hatalmas versenyben, csupán 0,033 másodperccel maradt le a győztes német Hake mögött K1 1000 méteren, így ezüstérmes lett az U23-asok között a világbajnokságon. A férfiak ugyanezen

NB I: Remélem, innen is van feljebb – Nagy Zsolt - NSO

Nagy Zsolt a németeknek lőtt gólja után még most is futna örömében

Nagy Zsolt - Játékos adatlap - DVTK

Kajak-kenu világbajnokság: Két arany és összesen hét magyar érem a szombati  döntőkben - Körös Hírcentrum
Kajak-kenu világbajnokság: Két arany és összesen hét magyar érem a szombati döntőkben - Körös Hírcentrum

Szöul - 1988 - Sport13

Mindennap az új esélyért dolgoztam – Nagy Zsolt

Egyedül Európa körül tengeri kajakkal - eleskayak.com

Puskás Akadémia: Nagy Zsolt lemarad a szeptemberi NL-meccsekről - N

Megvan a csapat! Olimpiai és világbajnokokkal utaznak a magyarok a kajak-kenu  Európa-bajnokságra - Eurosport
Megvan a csapat! Olimpiai és világbajnokokkal utaznak a magyarok a kajak-kenu Európa-bajnokságra - Eurosport

Öngól: rémálomszerű pillanatok a válogatott mezében - Sportal.hu