Home

ellenére személyiség köntös shaolin korcsolya Eltávolítás Korlátoz horizont

Liu Shaolin Sándor szerencsekarkötővel utazik Pekingbe

Két kézzel húzták vissza Liu Shaolin Sándort a célegyenesben, mégis őt  zárták ki - Blikk
Két kézzel húzták vissza Liu Shaolin Sándort a célegyenesben, mégis őt zárták ki - Blikk

Liu Shaoang olimpiai bajnok 500 méteren – videó a történelmi döntőről |  Mandiner
Liu Shaoang olimpiai bajnok 500 méteren – videó a történelmi döntőről | Mandiner

Érmes a vegyes és a férfi váltó is – remek zárás a vk-n

Videón Liu Shaolin kizárása és Liu Shaoang olimpiai bronzérme | 24.hu

Lelkileg megviselte Liu Shaolin Sándort a koronavírus | 24.hu

Index - Sport - A Kínában töltött év változtatta meg Liu Shaolin Sándort

Liu Shaolin Sándor fura dolgokat mondott: Ez egyelőre még nem publikus!

Ingyen elengedi a Liu testvéreket a korcsolyaszövetség | M4 Sport

Elképesztő csalással vették el Liu Shaolin Sándor olimpiai bajnoki címét! «  Üllői út 129.
Elképesztő csalással vették el Liu Shaolin Sándor olimpiai bajnoki címét! « Üllői út 129.

Megint aranyért megyünk az olimpiára” – Liu Shaolin Sándor megismételné a  négy évvel ezelőtti csodát – videó - Sportal.hu
Megint aranyért megyünk az olimpiára” – Liu Shaolin Sándor megismételné a négy évvel ezelőtti csodát – videó - Sportal.hu

RTL.hu – Liu Shaolin Sándor olimpiai rekordot ért el

Országváltó magyar sztárok, őket követik a Liu testvérek - Ripost

Megszólaltak a Liu testvérek, elmondták, miért hagyják el Magyarországot –  Röviden
Megszólaltak a Liu testvérek, elmondták, miért hagyják el Magyarországot – Röviden

Liu Shaolin Sándor az óvás ellenére is gratulált Zsen Ce-vejnek

Telex: Liu Shaolin Sándor kínai rekordot korcsolyázott, a fivére kínai  bajnok lett 1000 méteren
Telex: Liu Shaolin Sándor kínai rekordot korcsolyázott, a fivére kínai bajnok lett 1000 méteren

Liu Shaolin Sándor: „Ádó kedves volt, nekem adta az aranyérmet szülinapra!”  - Eurosport
Liu Shaolin Sándor: „Ádó kedves volt, nekem adta az aranyérmet szülinapra!” - Eurosport

Téli olimpia: Bencével megyünk Milánóig! – Liu Shaolin Sándor - NSO

Sport: Mindkét magyar váltót kizárták a korcsolya Eb döntőjéből, Liu Shaolin  szerint oktalanul | hvg.hu
Sport: Mindkét magyar váltót kizárták a korcsolya Eb döntőjéből, Liu Shaolin szerint oktalanul | hvg.hu

Nincs újabb magyar olimpiai érem: Liu Shaoang 4., Liu Shaolin 6. lett 1500  méteren
Nincs újabb magyar olimpiai érem: Liu Shaoang 4., Liu Shaolin 6. lett 1500 méteren

Liu Shaolin Sándor | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ

Óriási siker, két aranyat és két ezüstöt szereztek a Liu-fivérek az  Európa-bajnokságon
Óriási siker, két aranyat és két ezüstöt szereztek a Liu-fivérek az Európa-bajnokságon

Telex: Ha több százmilliós bánatpénzt fizetnek, elmehetnek a Liu testvérek

Elképesztő pech: ellenfele karkötőjén csúszott el Liu, vele pedig a csapat  érme – Kiakadt az olimpikon: „Ilyen szerintem a világon nincs” - Sportal.hu
Elképesztő pech: ellenfele karkötőjén csúszott el Liu, vele pedig a csapat érme – Kiakadt az olimpikon: „Ilyen szerintem a világon nincs” - Sportal.hu

Téli olimpia: ezért zárták ki és nem lett aranyérmes Liu Shaolin Sá