hazug öblítés Loosen spanyol kerékpár e rseny vuelta Indusztrializál ha figyelmes

Tour de Hongrie

Telex: Belgium egy exfutballista miatt úszik örömmámorban

Vuelta: hosszú időfutammal zárul a spanyol körverseny - NSO

Vuelta a Espana 19. szakasz: papírforma Mads Pedersen győzelem Talavera de  la Reinában
Vuelta a Espana 19. szakasz: papírforma Mads Pedersen győzelem Talavera de la Reinában

Michael Woods nyerte a Vuelta a Espana 7.szakaszát | BRINGAZAS.HU

Kerékpár: Bernal visszatér! A dán körversenyen láthatjuk újra - NSO

Futballmeccsen száguld majd át a Vuelta kerékpáros mezőnye - Infostart.hu

Két verseny, két defekt és a dobogókői mínuszok – Fetter Erik túl van két  spanyol egynaposon - Eurosport
Két verseny, két defekt és a dobogókői mínuszok – Fetter Erik túl van két spanyol egynaposon - Eurosport

Közvetítések, sztárok, és a legfontosabb szakaszok – minden, amit a 2022-es  Vueltáról tudni szeretnél - Eurosport
Közvetítések, sztárok, és a legfontosabb szakaszok – minden, amit a 2022-es Vueltáról tudni szeretnél - Eurosport

Tour of Spain - Kerékpár hírek és eredmények - Eurosport

15 év után lehet címvédés a harmadik legrangosabb háromhetes  kerékpárversenyen
15 év után lehet címvédés a harmadik legrangosabb háromhetes kerékpárversenyen

Telex: Valter Attila megőrizte az összetettbeli harmadik helyet a Tour of  the Alps kerékpáros körversenyen
Telex: Valter Attila megőrizte az összetettbeli harmadik helyet a Tour of the Alps kerékpáros körversenyen

Vuelta a Espana hírek: Arensman eddigi legnagyobb sikere, Evenepoel ismét  időt veszített, Roglic elégedett
Vuelta a Espana hírek: Arensman eddigi legnagyobb sikere, Evenepoel ismét időt veszített, Roglic elégedett

Bemutatták a 2022-es Spanyol Körverseny útvonalát

Vuelta: ír siker a spanyol körverseny hollandiai szakaszán - NSO

Körbemegy a piros trikó a jumbósok között, kettőből kettő a Bora  sprintmérlege - összefoglaló - Eurosport
Körbemegy a piros trikó a jumbósok között, kettőből kettő a Bora sprintmérlege - összefoglaló - Eurosport

Vuelta a Espana 4. szakasz: papírforma Roglic győzelem, övé a piros trikó is

Vuelta a Espana: miért piros a sárga trikó, pontversenyek, egyebek… |  Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek
Vuelta a Espana: miért piros a sárga trikó, pontversenyek, egyebek… | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek

A Vuelta a Espana második szakaszát Marc Soler szökésből nyerte meg |  BRINGAZAS.HU
A Vuelta a Espana második szakaszát Marc Soler szökésből nyerte meg | BRINGAZAS.HU

A belga Jasper Philipsen nyerte a Vuelta a Espana leghosszabb szakaszát |  BRINGAZAS.HU
A belga Jasper Philipsen nyerte a Vuelta a Espana leghosszabb szakaszát | BRINGAZAS.HU

Spanyol szakaszsiker a Vuelta 11. szakaszán | M4 Sport

A cél előtt okozott balesetet egy néző egy kerékpárversenyen – VIDEÓ

Őrült ötlettel színesítenék az országúti kerékpárversenyt | Vezess

A 77. utazás - Bemutatták a 2022-es Vuelta szakaszait | Kerékpár magazin -  Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek
A 77. utazás - Bemutatták a 2022-es Vuelta szakaszait | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek

Roglic ott kezdte, ahol abbahagyta

Káosz a sprinten - Senechal nyerte a Vuelta 13. szakaszát | Kerékpár  magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek
Káosz a sprinten - Senechal nyerte a Vuelta 13. szakaszát | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek

Primoz Roglic nyerte a 8.szakasz hegyi befutóját a Vuelta a Espanán |  BRINGAZAS.HU
Primoz Roglic nyerte a 8.szakasz hegyi befutóját a Vuelta a Espanán | BRINGAZAS.HU